Zvlhčovač vzduchu BONECO U650w

Záruka 2 roky
Dostupnost již se nevyrábí
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hlučnost (A) / 7m
25 dB
Hmotnost
4 kg
Objem nádrže
5,5 l
Elektrický příkon
40 W
Určeno pro prostor
60 m2
Určeno pro prostor
150 m3
Zvlhčovací výkon
400 g/hod
Barva
bílá
Rozměry (d x š x v)
280 × 240 × 355 mm

Popis

Moderní a elegantní ultrazvukový zvlhčovač vzduchu BONECO U650w v bílé barvě s moderním designem, s vysokým výkonem, tichým chodem a nízkou spotřebou elektrické energie. Vyniká mimořádně nízkými provozními náklady.

V přístroji je použita nová membrána pro tvorbu mlžiny. Její povrch je z titanu, což zajišťuje delší životnost a zvýšenou odolnost. 

Zvlhčovač BONECO U650w je digitálně ovládán. Barevný displej logicky zobrazuje veškeré provozní parametry. Provoz i ovládání jsou uživatelsky příjemné a jednoduché. Konstrukčně je sestaven tak, aby doplňování vody, ovládání, provoz i údržba byly snadné a intuitivní. Elektromechanický měnič s titanovým povrchem zajišťuje maximální možný zvlhčovací výkon 400 ml/hod a v případě zapnutí funkce předehřevu až 550 g/hod. Předehřev vody v malé komůrce přivede vodu na teplotu cca 80 °C. Pára z vody této teploty má teplotu okolo 40 °C. To je výhodné zejména v chladných měsících, kdy pára s touto teplotou neovlivňuje teplotu místosti. 

Digitální ovládání usnadňuje regulaci požadované vlhkosti. Regulovat je možné jak vlhkost v krocích po 5 % Relativní vlhkosti, tak i zvlhčovací výkon. Případně je možné spustit i časovač, který je nastavitelný v rozmezí od 1 do 8 hodin provozu. 

Hygienickou nezávadnost zaručuje stříbrná ionizační tyčinka. Využívá antibakteriálních vlastností stříbra. Její funkce spočívá v postupném uvolňování iontů stříbra, které ničí veškerý bakteriální život. Funkce této tyčinky je nezávislá na napájení, spouští se ponořením tyčinky do vody.  Součástí balení je také demineralizační filtr. Ten zbavuje vodu minerálů, solí, vápníku a dalších nežádoucích příměsí. Jeho použití snižuje tvorbu vodního kamene uvnitř přístroje, chrání i elektromechanický měič před poškozením vodním kamenem nebo usazeninami z vody.

Dodává se ve dvou barevných provedeních - černé a bílé barvě.

Související

Další zboží z kategorie

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 3+2

Eprofi obchody