Nástěnná čistička vzduchu ARTEL DS 94H

Záruka 2 roky
Dostupnost Na dotaz
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
27 kg
Elektrický příkon
115 W
Určeno pro prostor
100 m3
Hlučnost (A) / 7m
35–50 dB
Průtok vzduchu
200–900 m3/hod
Barva
hnědá

Popis

Nástěnná čistička vzduchu ARTEL DS 94H je určená do komerčních či pracovních prostředí se znečištěným vzduchem. Uplatní se především v kavárnách, restauracích, barech, klubech, obchodech, čerpacích stanicích i v dalších veřejných prostorách středních a větších rozměrů, kde je třeba osvěžit a vyčistit vzduch od nežádoucích pachů, kouře a prachu.

Systém filtrů čističky zachytí až 99% znečistěných částic v podobě smogu, cigaretového kouře, prachu, mikroorganizmů, popela, pylu atď. Nehlučný provoz ventilároru nasává vzduch do čističky a prochází třemi filtry. Mechanický filtr zachycuje nejhrubší nečistoty, elektrostatický filtr zase nejmenší částice až po 0,01 mikronu a karbonový filtr slouží k odstranění nepříjemných zápachů. Pročištěný vzduch je navíc obohacován o záporné ionty ke zvýšení biochemických parametrů. Čistička se automaticky zapíná při detekci znečištění. Jsou dodávané v ořechové barvě a jsou vybaveny dálkovým ovládáním.

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Diskuze

Tomáš Vlk
30. října 2015 Odpovědět

Dobrý den, vlastníme dvě nástěnné čističky vzduchu značky Artel. z nenadání přestaly fungovat dálkový ovladač. Baterkama to není...:)
Neporadíte mi, zda třeba nedošlo k nějakému rozladění konfigurace, ...
Děkuji za odpověď

Miroslav Hrubý
7. února 2023 Odpovědět

Dobrý den přeji
Mám nástěnnou čističku na displeji bliká A a cvaka v zařízení filtry jsou čistý čím by to mohlo být. Jedna se o typ Artel DS 94H.

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 5+5

Eprofi obchody