Čistička vzduchu Boneco P500

SLEVA 5%
Záruka 2 roky
Dostupnost Skladem
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
7,35 kg
Příkon
30 W
Průtok vzduchu
300 m3/hod
Určeno pro prostor
28 m2
Hlučnost (A) / 7m
25–60 dB
Země původu
Švýcarsko
Rozměry (d x š x v)
224 × 450 × 642 mm
Dálkové ovládání
Ano

Popis

Čistička vzduchu BONECO Healthy Air P500 s dálkovým ovládáním je moderní špičkový přístroj pro úpravu vzduchu, vhodný především pro astmatiky či alergiky, kteří chtějí žít ve zdravějším a čistějším prostředí. Vysoce účinně čistí vzduch ve všech typech interiérů - v domě, bytě, v kanceláři. Díky svému elegantnímu vzhledu je zároveň moderním doplňkem místnosti.

Čistič vzduchu BONECO P 500 lze pohodlně ovládat dálkovým ovladačem, zařízení nabízí širokou škálu funkcí a provozních režimů. Podrobnosti naleznete v manuálu k obsluze.

Čistička vzduchu BONECO P 500 funguje na bázi vícestupňových filtrů, které pracují jako aktivní ochranné štíty, které zachytí i ty nejmenším částice nečistot ve vzduchu. Čistička BONECO P500 se standardně dodává s filtrem „ALLERGY“, který byl zkonstruován speciálně pro potřeby alergiků. Může být doplněn/nahrazen filtry „BABY“ (určen rodinám s dětmi) nebo „SMOG“ (pro domácnosti kuřáků).

Filtr ALLERGY:
Kazeta multifiltru ALLERGY odstraňuje více než 99% alergenů z ovzduší domácnosti. Snižuje tím náchylnost k alergiím ale také pomáhá minimalizovat nepříjemné projevy s alergií spojené. Složení filtru bylo vytvořeno dle potřeb alergiků - skládá se z předfiltru, speciální antialergické vrstvy, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Tato kombinace účinně zachycuje nejčastější alergeny, kterými jsou prach, pyl, zvířecí srst, plísně, roztoče, ale také další škodlivé viry, mikroorganismy a nepříjemý zápach.

Filtr BABY:
Tento filtr udržuje vaši domácnost v bezpečí před viry a bakteriemi. Patentovaná technologie enzymového filtru je účinná proti škodlivým mikroorganismům. Kazeta multifiltru BABY se skládá z předfiltru, enzymového filtru, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Toto složení účinně odstraňuje prach, pyl, zvířecí srst, mikroorganismy, houby, spory plísní, bakterie, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.

Filtr SMOG:
Filtr vhodný do prostorů a domácnosti, které obývají kuřáci a do městských zástaveb, které trpí znečištěním výfukovými plyny a chemickými zplodinami. Snižuje v ovduší interiéru objem tabákového kouře, škodlivých plynů, formaldehydu, zápachů a výfukových plynů Odstraňuje přes 99% jemného prachu. Kazeta multifiltru SMOG je složena z předfiltru, HEPA filtru a extra účinné vrstvy s aktivním uhlíkem.

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 3+2

Eprofi obchody