Čistička vzduchu Boneco P400

SLEVA 5%
Záruka 2 roky
Dostupnost Skladem
Cena dopravy Zdarma

Parametry

Výrobce
Napětí
230 V
Hmotnost
7,2 kg
Příkon
30 W
Průtok vzduchu
280 m3/hod
Určeno pro prostor
21 m2
Hlučnost (A) / 7m
30–58 dB
Země původu
Švýcarsko
Rozměry (d x š x v)
224 × 420 × 562 mm
Dálkové ovládání
Ne

Popis

Čistička vzduchu BONECO Healthy Air P 400 je prvotřídní moderní přístroj pro úpravu vzduchu, určený zejména pro alergiky, astmatiky, ale také ty, kteří chtějí žít ve zdravějším a čistějším prostředí. S vysokou účinností vyčistí vzduch ve všech typech interiérů - v rodinném domě, bytě nebo kanceláři. Díky svému elegantímu designu je zároveň moderním doplňkem.

Čistička vzduchu BONECO P400 funguje na bázi vícestupňových filtrů, které pracují jako aktivní ochranné štíty, které zachytí i ty nejmenším částice nečistot ve vzduchu. BONECO P 400 nabízí širokou škálu funkcí a provozních režimů. Podrobnosti lze nalézt v návodu k obsluze.

Čistič vzduchu BONECO P400 je standardně dodávána s filtrem „ALLERGY“, který je konstruovaný speciálně pro potřeby alergiků. Filtr je možné nahradit filtrem „BABY“, který je určen rodinám s dětmi nebo filtrem „SMOG“ pro domácnosti kuřáků, centra měst a obdobně zatížené prostory.

Filtr ALLERGY:
Kazeta multifiltru ALLERGY odstraňuje více než 99% alergenů z ovzduší domácnosti. Snižuje tím náchylnost k alergiím ale také pomáhá minimalizovat nepříjemné projevy s alergií spojené. Složení filtru bylo vytvořeno dle potřeb alergiků - skládá se z předfiltru, speciální antialergické vrstvy, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Tato kombinace účinně zachycuje nejčastější alergeny, kterými jsou prach, pyl, zvířecí srst, plísně, roztoče, ale také další škodlivé viry, mikroorganismy a nepříjemý zápach.

Filtr BABY:
Tento filtr udržuje vaši domácnost v bezpečí před viry a bakteriemi. Patentovaná technologie enzymového filtru je účinná proti škodlivým mikroorganismům. Kazeta multifiltru BABY se skládá z předfiltru, enzymového filtru, HEPA filtru a filtru s aktivním uhlíkem. Toto složení účinně odstraňuje prach, pyl, zvířecí srst, mikroorganismy, houby, spory plísní, bakterie, škodlivé plyny a nepříjemný zápach.

Filtr SMOG:
Filtr vhodný do prostorů a domácnosti, které obývají kuřáci a do městských zástaveb, které trpí znečištěním výfukovými plyny a chemickými zplodinami. Snižuje v ovduší interiéru objem tabákového kouře, škodlivých plynů, formaldehydu, zápachů a výfukových plynů Odstraňuje přes 99% jemného prachu. Kazeta multifiltru SMOG je složena z předfiltru, HEPA filtru a extra účinné vrstvy s aktivním uhlíkem.

Související

Další zboží z kategorie

Ke stažení

Diskuze

Okomentujte produkt
Napište slovy, kolik je 5+5

Eprofi obchody